Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 157 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zmiany, zmiany, zmiany...

poniedziałek, 23 grudnia 2013 13:17

Drodzy słuchacze!

Pragniemy Was poinformować, że przenieśliśmy się na swoją własną stronę, gdzie nadal publikujemy efekty naszej pracy.

 

Nasz nowy adres to:

 

www.psychocast.pl

 

Zapraszamy pod nowy adres i mamy nadzieję, że taka zmiana Wam się spodoba :)

 

Zespół Psychocastu


Podziel się

komentarze (11) | dodaj komentarz

Psychocast #30 - Mobil 1

środa, 09 października 2013 18:54

Plotki krążą, że branża growa inwestuje coraz więcej pieniędzy w gry na platformy mobilne. Po za tym gry mobilne są tanie i krótkie to może i my też od dziś przestawimy się wyłącznie na gry mobilne. Triple A od wielkiego dzwonu. Będziemy mogli omawiać po dziesięć gier na łebka co tydzień. A zaczniemy od takiego zestawienia najlepszych gier na telefony w jakie kiedykolwiek graliśmy. Zaprosiliśmy ponownie Miśka i z masy gier w jakie gra na iPhone 4s, znalazł jakieś dwie, albo trzy warte wspomnienia. Pompon, chociaż nakierowywałem go jak umiałem na omawianie konkretnych tytułów, wolał rozważania ogólnych teorii grania mobilnego. Kamil robił za tłum i publiczność jako, że on nawet ksiażki w autobusie czyta po staremu na papierze. Na koniec próbowałem jeszcze naszego lakonicznego gościa naciągnąć na zwierzenia o świeżo ukończonym GTAV i ochrzaniłem Kamila i Pompona za nieobecność na turnieju w Dark Souls, który zorganizowałem w sobotę 05.10.13 O GODZINIE 18.00! Pompon pono spił się trzema piwami, a Kamila rodzina związała i nie pozwoliła na występy.

Zapraszam do wysłuchania i komentowania!

Michał Sobieszek 

 

 

POBIERZ ODCINEK

 

 


Podziel się

komentarze (5) | dodaj komentarz

Psychocast #29 - The Final Countdown

środa, 02 października 2013 17:18

Marcin Szustak

 

W najnowszym odcinku, w naszym wirtualnym-nieistniejącym studio, w chłodnawy jesienny wieczór, zebrała się trójca nieustraszonych fachowców i ochoczo rozmawiała o ... Ups! Chyba nie zdradzę o czym żywo dyskutowaliśmy, bo zepsuje to całą zabawę. Uwierzcie mi tylko, że odcinek jest zakręcony jak słoik na zimę :)

 

Zapraszamy do słuchania i komentowania!

 


PS: Michał, sam sobie trzymaj pałę!

 

 

 

POBIERZ ODCINEK

 

 


Podziel się

komentarze (9) | dodaj komentarz

Psychocast #28 - Heyooo

środa, 25 września 2013 21:57

W najnowszym Psychocaście odwiedził nas gość o pseudonimie Prez. Prowadzi fanpage Too Many Games, Too Many Films i grupy Gry, których nie znasz a powinieneś i Filmy, których nie znasz, a powinieneś.
Gry to nie tylko piękne obr
azki, wciągająca fabuła, to także rywalizacja. Starcie nasze z kodem programistów. A gdy jest zaimplementowany tryb gry wieloosobowej to i z ludźmi. Czasami to jednak ludziom nie wystarcza i urządzają w grze turnieje, zawody. Rozmawialiśmy o naszych potrzebach z tym związanych, o tym jak je zaspokajamy. Prez postanowił wyjść na przeciw potrzebom wielu graczy i zorganizował wydarzenie Nerdowskie zmagania, o którym opowiada. Ja jak, niektórzy wiedzą organizuję turnieje w Dark Souls, w których potem sromotnie przegrywam. Najbliższy jest 04.10.13, szczegóły w linku poniżej. Przewidziano nagrody za pierwsze i drugie miejsce. A gospodarzem imprezy będzie specjalnie przeze mnie stworzona postać mocno przypominająca batmanowego Jokera. 
Jedną z gier z Nerdowskich zmagań jest Splinter Cell: Blacklist. Prez niedawno ukończył kampanię i misje koopowe o opowiadał nam o grze. 
Darek miał opowiedzieć o jednej z najlepszych gier jakie grał, która według niego otarła się o tytuł gry roku. I nie będzie to ani GTAV, ani dodatek do StarCrafta 2 Heart of The Swarm. Ale nie dał rady. 
Kamil próbował zwierzać się nam kogo by puknął, ale namówiliśmy go żeby powiedział kilka słów o Company of Heroes 2. 
A na końcu dowiadujemy się co wspólnego mają ze sobą gry i mleko. 

Zapraszam do wysłuchania i komentowania!

Michał Sobieszek

  

 

TURNIEJ DARK SOULS

  

 

POBIERZ ODCINEK

  

 

POSŁUCHAJ ODCINKA

 

 


Podziel się

komentarze (12) | dodaj komentarz

Gdzie nas szukać?

sobota, 21 września 2013 12:29

Pamiętajcie, że znajdziecie nas na Facebooku!

Wpadnijcie z nami pogadać :)

 

 

 

 

NASZA GRUPA NA FACEBOOKu

 

 


Podziel się

komentarze (9) | dodaj komentarz

Psychogranie #13 - Splinter Cell Blacklist [PC] [PL]

sobota, 21 września 2013 12:20

Chwytamy za walizkę pełną gadżetów i ruszamy ratować świat :) Sam Fisher uderza ponownie…

 

 

 

 


Podziel się

komentarze (8) | dodaj komentarz

Psychocast #27 - Dildo i lubrykanty

sobota, 21 września 2013 12:17

Po trzech dniach starań, wreszcie drodzy słuchacze, udało nam się spotkać i porozmawiać. Dyskutowaliśmy o apkach do gier, na smartfony i tablety, apkach których ja jestem entuzjastą, a chłopaki nie za bardzo. Ale co oni tam wiedzą. 
Zatupotały konie, czy raczej zapiszczały opony i przez prawie drugą połowę czasu nagrania Marcin bardzo starał się uzasadnić wydanie prawie 400 złotych na grę konsolową GTAV.
Kamil dla odmiany pluł na siebie i posypywał głowę popiołem za preorder Total War: Rome 2, który o dziwo, na premierę nie był wersją skończoną. I wychodzą patche. 
Ja też posypywałem głowę popiołem aczkolwiek z zupełnie innych powodów. Na wyjeździe nie miałem możliwości grać, ale ponieważ okazało się, że apka twitchowa na iOS już działa i to najwyraźniej od dłuższego czasu, zrobiłem ten błąd, że zacząłem oglądać stream z Dark Souls. Skutkiem był powrót do gry po przyjeździe do domu. A Splinter Cell: Blacklist, skądinąd świetna gra, leży i się kurzy. Oprócz oglądania streamów przeczytałem też książkę "Biografia Steve'a Jobsa" autorstwa Waltera Isaacsona. Gorąco polecam. Obowiązkowa pozycja nie tylko dla miłośników Jobsa i Apple'a.

Zapraszamy do wysłuchania i komentowania!

 

ŚCIĄGNIJ ODCINEK

 

 


Podziel się

komentarze (9) | dodaj komentarz

Psychocast #26 - Po spartańsku

sobota, 21 września 2013 12:15

Drodzy słuchacze nasi, po pakowaniu moim, a przed wyjazdem w góry, Kamil, Marcin i ja spotkaliśmy się i pogadaliśmy o grach. Kamil już co prawda żył dniem następnym, kiedy to miał dostać pierwszą swoją kupioną w preorderze grę (niestety nawet Kamil Pawełek się sprzedał i podeptał swoje zasady) Total War Rome 2. Opowiedział nam o Bureau Xcom Declassified, grze, która nie jest ani Xcomem, ani Mass Effectem, ani Gearsami, chociaż czerpie z tych gier, a czym jest... Kamil wyjaśnia. W międzyczasie, dyskusja nam na filmy zeszła, nie wiedzieć czemu. Ja waham się, czy świeżo przeze mnie ukończony Blood Dragon jest rewelacyjny, czy kiepski. Marcin przerzucił się na gry telefoniczne, omawia grę zarazem starą i nową - Quejka 2 na emulatorze. Gra oczywiście na easy, jak to Marcin. Okazuje się, że Burnout był tą ścigałką poszukiwaną przeze mnie przez lata, a obaj z Marcinem czekamy na nieślubne dziecko Flatouta - Next Car Game. Na koniec nie umiałem się powstrzymać żeby nie opowiedzieć najnowszym Splinter Cell: Blacklist - jednej z lepszych skradanek w jakie grałem. 

Zapraszamy do wysłuchania i komentowania!

Michał Sobieszek

 

ŚCIĄGNIJ ODCINEK

 

 


Podziel się

komentarze (7) | dodaj komentarz

Psychocast # 25 - Wschodząca gwiazda

sobota, 21 września 2013 12:13

Michał Sobieszek

W dwudziestym piątym, okrągłym numerku, tylko u nas, wyjątkowy, ekskluzywny wywiad z młodym, zaczynającym karierę twórcą gier... A nie czekaj - przecież to Marcin "Pompon" Szustak. A jednak! Strzela na prawo i lewo świetnymi pomysłami. Razem z kolegą i swoją dziewczyną Anią "Saaki" Trzyna stworzyli zespół, na razie bezimienny i nienazwany. Dowiecie się u nas gorących szczegółów co będą razem tworzyć. 
Rozmawiamy także jacy bohaterowie na przestrzeni lat zrobili na nas największe wrażenie i dlaczego. Widać wyraźne wzory w naszych wyborach. Czytamy też o bohaterach naszych kolegów z grupy Psychocast. 
Wreszcie opowiadam o moich przygodach w magicznych światach Magicki, wraz z moją pozdrawianą przy tej okazji drużyną. Pompon często powtarza, że jest jak baba i coś w tym musi być, bo w zeszłym tygodniu polecał serial Misfits, a w tym tygodniu odradza. Kamil wyciąga jakiegoś najsuchszego z suchych suchara - Starship Troopers Terran Ascendency.

Zapraszamy do wysłuchania i komentowania!

 

ŚCIĄGNIJ ODCINEK

 

 


Podziel się

komentarze (8) | dodaj komentarz

Psychocast # 24 - Pod namiotem zasad

sobota, 21 września 2013 12:12

Michał Sobieszek

"Ale trzymałem się zasad. Nie, nie kodeksu. Zwykłem niekiedy zasłaniać się kodeksem. Ludzie to lubią. Takich, którzy maja jakieś kodeksy i kierują się nimi, szanuje się i poważa.
Nie ma żadnego kodeksu. Nigdy nie ułożono żadnego wiedźmińskiego kodeksu. Ja sobie swój wymyśliłem. Zwyczajnie. I trzymałem się go. Zawsze...
Nie zawsze."

Większość z was pewnie wie, że mamy jedną żeńską członkinię zespołu. Do tej pory można było usłyszeć tylko na Psychograniach, ale Marcin Pompon wreszcie namówił małą Anię "Saaki" Trzyna do występu w Psychocaście. Postawili wspólnie namiot i z pewnych względów nagrywali pod nim, ściśnięci i spoceni. 
Mieliśmy rozmawiać o nowym smartfonie Pompona - Samsung Galaxy S4, ale obiecał, że nakręci video. Mieliśmy posłuchać o wyprawie Pomponów do Warszawy, ale okazało się, że... niewiele pamiętają Zamiast tego zastanawiamy się czy robimy w grach wszystko to co chcemy i czy to jest dobre. Czy powinny istnieć gry, w ktorych sobie możemy pozwolić na wszystko? Dyskutujemy o zasadach i kodeksach jakimi się kierujemy w grach jedno i wieloosobowych. Kamil konfrontuje z rzeczywistością znaleziony przeze mnie kodeks honorowy graczy z gry Mount&Blade Warband. 

Na koniec Saaki nam opowiada o swoich doświadczeniach z gry Bindigs of Isaacs, być może pojawi się Psychonagranie. Kamil dzieli się z wrażeniami z strategii lotniczej rozgrywanej w czasie rzeczywistym The Few, stworzonej przez poznańskie studio Black Moon Design. Pompon z racji tego, że w nic nie grał reklamuje z Saaki serial fantastyczny Misfits. 

Zapraszamy do wysłuchania i komentowania!

 

ŚCIĄGNIJ ODCINEK

 

 


Podziel się

komentarze (13) | dodaj komentarz

sobota, 20 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  17 940  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Lubię to